[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
معرفی واحد::
معرفی مدیر::
معرفی همکاران::
سامانه گزارشات مدیریتی::
اهم دستاوردهای دانشگاه::
آلبوم تصاویر::
پیوندهای مفید::
تماس با ما::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
آخرین مطالب بخش
:: انتصاب مدیر دفتر نظارت و ارزیابی
..
نظرسنجی
لطفاً نظر خود را در مورد مطالب و محتواي سايت دفتر نظارت وارزیابی اعلام فرمائيد.
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
پیام

پیام مدیر دفترنظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت

..
دفاتر نظارت و ارزیابی
..
RSS

UniRSS

..
:: بایگانی بخش صفحه اصلی: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 17 | تعداد کل بازدید های مطالب: 68,132 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ -

هوالباقی

تسلیت واژه کوچکی است در این فقدان بزرگ» «کُلُّ مَنْ عَلَیْهَا فَانٍ وَیَبْقَی وَجْهُ رَبِّکَ ذُو الْجَلَالِ وَالْإِکْرَامِ» درگذشت نابهنگام استاد فقید، معلم دلسوز و ریاست محترم دانشکده مهندسی عمران و مدیر سابق دفتر نظارت وارزیابی ،جناب آقای دکتر رضا عباس‌نیا را به عموم دانشگاهیان و خانواده محترمشان ،تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزدمنان برای آن مرحوم رحمت واسعه و علو درجات، و برای بازماندگان صبر جمیل و عمر باعزت مسئلت می نماییم. از طرف مدیریت و کارکنان دفتر نظارت وارزیابی دانشگاه

img_yw_news
شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ -

کارگاه هم اندیشی

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۱ -

برگزیده استانی

 9/7/1391 - دانشگاه علم و صنعت ایران دستگاه برگزیده استانی سال1390 درجشنواره شهید رجایی،دانشگاه علم وصنعت ایران به عنوان دستگاه برگزیده استان تهران،انتخاب ومعرفی شد.دراین جشنواره شهید رجایی،که چهارم مهرماه وباحضور استاندار تهران برگزار شد،دانشگاه علم وصنعت ایران به عنوان یکی از10دستگاه برتراستان تهران انتخاب و لوح تقدیر آن به دکتر جبل عاملی اهدا شد

img_yw_news
دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۰ -

انتصاب مدیر دفتر نظارت و ارزیابی

- انتصاب مدیر دفتر نظارت و ارزیابی طی حکم جناب آقای دکتر ذاکری ریاست محترم دانشگاه, آقای دکتر نوروزمحمد نوری به مدت دو سال, بعنوان مدیر دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه منصوب شدند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۸۹ -

یازدهمین جشنواره هفته پژوهش

 30/9/1389 - یازدهمین جشنواره هفته پژوهش استان تهران برگزار خواهد شد یازدهمین جشنواره هفته پژوهش استان تهران روز شنبه 4دی‌ماه سال جاری با حضور استاندار تهران، مسوولان پژوهشی دانشگاه‌ها، مراکز صنعتی، آموزش و پرورش و فرمانداریهای استان به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران افتتاح خواهد شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۹ -

تقدیر

تقدیر از رابطین تهیه و ارائه گزارش ارزیابی عملکرد دانشگاه روز دوشنبه  بیست و هشتم تیر ماه 89 در مراسمی با حضور رئیس محترم دانشگاه و اعضای محترم هیات رئیسه، از دفتر نظارت و ارزیابی و رابطین حوزه ها که در تهیه  گزارش ارزیابی عملکرد عمومی و اختصاصی دانشگاه  در سال 88 همکاری داشته اند تقدیر و تشکر بعمل آمد.

img_yw_news
چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۹ -

تقدیر

تقدیر از رابطین تهیه و ارائه گزارش ارزیابی عملکرد دانشگاه روز دوشنبه  بیست و هشتم تیر ماه 89 در مراسمی با حضور رئیس محترم دانشگاه و اعضای محترم هیات رئیسه، از دفتر نظارت و ارزیابی و رابطین حوزه ها که در تهیه  گزارش ارزیابی عملکرد عمومی و اختصاصی دانشگاه  در سال 88 همکاری داشته اند تقدیر و تشکر بعمل آمد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۹ -

بالاترین رتبه

 13/4/1389 - کسب بالاترین امتیازارزیابی عملکرد توسط دانشگاه علم و صنعتبر اساس گزارش عملکرد وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در سال 1388دانشگاه علم وصنعت ایران در ابعاد اختصاصی ، عمومی و مشارکت، موفق به کسب حداکثر امتیاز بین تمام دانشگاههای ایران گردید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۸ -

نشست صمیمانه هیئت رئیسه و کارکنان حوزه ریاست

    1388/12/8 - برگزاری نشست صمیمانه هیئت رئیسه و کارکنان حوزه ریاست به منظور تقدیر و تشکر از زحمات همکاران حوزه ریاست در نیمسال اول سال 89-1388، نشست صمیمانه‌ای با حضور هیات رئیسه دانشگاه و کارکنان این حوزه برگزار گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۸ -

معرفی دفتر

بر اساس‌ اساسنامه‌ شورای‌ نظارت‌ و ارزیابی‌ دانشگاهها و موسسات‌ آموزش‌ عالی‌ و پژوهشی‌ مصوب‌ چهارمین‌ جلسه‌ مورخ‌ 1/7/77 شورای‌ نظارت‌ و ارزیابی‌ وزارت‌ فرهنگ‌ و آموزش‌ عالی‌ ، در هر یک‌ از دانشگاهها و موسسات‌ آموزش‌ عالی و پژوهشی‌ ، دفتر نظارت‌ و ارزیابی با اهداف‌ ، و وظایف‌ زیر تحت‌ نظر ریاست‌ دانشگاه تشکیل‌ می‌ شود. 1) اجرای‌ مصوبات‌ شورای‌ نظارت‌ و ارزیابی موسسه‌ 2) ایجاد هماهنگی‌ با واحدهای‌ تابعه‌ در موسسه‌ به‌ منظور جمع‌ آوری‌ اطلاعات‌ و     آمار مورد  نیاز 3) تجزیه‌ و تحلیل‌ اطلاعات‌ و ارائه‌ گزارش‌ به‌ شورای نظارت‌ و ارزیابی موسسه‌       تبصره ‌) قبل‌ از ارائه‌ گزارش‌ مربوط به‌ هر معاونت‌ ، نسخه‌ ای‌ از آن‌ جهت اطلاع به معاونت                  ذیربط ارسال‌ می‌ شود .  4) همکاری‌ باگروههای‌ اعزامی نظارت وارزیابی ازطرف‌ وزارت‌ فرهنگ وآموزش عالی.‌ 5) ایجاد هماهنگی‌ و ارتباط میان‌ شورای‌ نظارت‌ و ارزیابی‌ موسسه‌ و دفتر نظارت‌ و ارزیابی       آموزش‌ عالی‌

img_yw_news
شنبه ۶ تیر ۱۳۸۸ -

پیام مدیر

پیام مدیربا سلام و احترام، از اینکه پایگاه دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه را مورد توجه قرار داده‌ایدمتشکرم.همچنین به شما همکاران، دانشجویان، فارغ التحصیلان،و علاقه‌مندانکه به منظور آشنایی با فعالیت‌های دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه به این پایگاه مراجعه نموده‌اید خوش آمد می‌گویم . دانشگاه علم و صنعت ایران دانشگاهی است که برای ایفای نقش و مسئولیت خود به رشد و تعالی ، ارتقای علمی و پژوهشی ، زایندگی علمی ، تولید دانش و فناوری و احترام به حقوق مالکیت معنوی در سطح جهانی و در راستای سیاستهای کلان کشور اهتمام دارد . ما با تکیه بر سرمایه عظیم اعضای هیأت علمی خود هزاران دانش آموخته را در طی 80 سال فعالیت علمی به جامعه فنی و مهندسی کشور و سایر مراکز صنعتی و تحقیقاتی در داخل و خارج کشور روانه داشته ایم و خود را ملزم به توسعه و ظرفیت سازی در حوزه های پژوهشی ، فناوری و آموزشی میدانیم.اهم فعالیتهای این دفتر در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی، پژوهشی ، فرهنگی و اجرایی دانشگاه علم و صنعت ایران عبارتند از: • هدایت، راهبری و هماهنگی فعالیت های نظارتی و ارزیابی و ارائه پیشنهاد های مناسب  به رئیس دانشگاه، • ارزیابی کیفیت و کمیت فعالیت های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، اجرایی و میزان   کارآئی برنامه ها و مقررات براساس عوامل و شاخص های تعیین شده، • بررسی و تصویب طرح های پیشنهادی مربوط به نظارت وارزیابی دانشگاه، • ارزیابی کارکرد گروهها، دانشکده ها و واحدهای زیر مجموعه دانشگاه. امیدوارم اطلاعات ارائه شده در این پایگاه مورد استفاده جنابعالی قرار گرفته باشد.                                 دکتر حمید احمدیان ، استاد                                  مدیر دفتر نظارت و ارزیابی                                 دانشگاه علم و صنعت ایرانمعرفی دفتربر اساس‌ اساسنامه‌ شورای‌ نظارت‌ و ارزیابی‌ دانشگاهها و موسسات‌ آموزش‌ عالی‌ و پژوهشی‌ مصوب‌ چهارمین‌ جلسه‌ مورخ‌ 1/7/77 شورای‌ نظارت‌ و ارزیابی‌ وزارت‌ فرهنگ‌ و آموزش‌ عالی‌ ، در هر یک‌ از دانشگاهها و موسسات‌ آموزش‌ عالی و پژوهشی‌ ، دفتر نظارت‌ و ارزیابی با اهداف‌ ، و وظایف‌ زیر تحت‌ نظر ریاست‌ دانشگاه تشکیل‌ می‌ شود. وظایف‌ 1) اجرای‌ مصوبات‌ شورای‌ نظارت‌ و ارزیابی موسسه‌ 2) ایجاد هماهنگی‌ با واحدهای‌ تابعه‌ در موسسه‌ به‌ منظور جمع‌ آوری‌ اطلاعات‌ و آمار مورد      نیاز 3) تجزیه‌ و تحلیل‌ اطلاعات‌ و ارائه‌ گزارش‌ به‌ شورای نظارت‌ و ارزیابی موسسه‌تبصره ‌) قبل‌ از ارائه‌ گزارش‌ مربوط به‌ هر معاونت‌ ، نسخه‌ ای‌ از آن‌ جهت اطلاع به معاونت            ذیربط ارسال‌ می‌ شود . 4) همکاری‌ با گروههای‌ اعزامی نظارت‌ وارزیابی از طرف‌ وزارت‌ فرهنگ‌ و آموزش عالی‌ . 5) ایجاد هماهنگی‌ و ارتباط میان‌ شورای‌ نظارت‌ و ارزیابی‌ موسسه‌ و دفتر نظارت‌ و ارزیابی    آموزش‌ عالی‌

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.09 seconds with 59 queries by YEKTAWEB 4212